Відео

 • Відео
  Коли дані зустрічаються з мистецтвом

  Які обмеження мають звичні способі візуалізації даних? Чому мистецтво є дієвим інструментом для відображення інформації? Про це розмірковує у відео Керрі Рой, мисткиня, що працює із даними.

 • Відео
  Технології проти упереджень

  Людині властиво не бачити того, що не вписується в її картину світу. Сучасні технології можуть допомогти їй виправити цю ситуацію – і про те, як саме, розповідає у короткому відео Скотт Харлі, венчурний капіталіст, консультант зі створення стартапів.

 • Відео
  Кріс Хедфілд про ефективну комунікацію

  У жодному бізнесі комунікація не важить так багато, як на Міжнародній космічній станції, адже непорозуміння між космонавтами може призвести до їхньої загибелі. Космонавт Кріс Хедфілд у цьому відео ділиться своїми думками про те, якою має бути комунікація.

 • Відео
  Мічіо Каку про штучний інтелект

  Фізик-теоретик та відомий футуролог Мічіо Каку розмірковує у цьому відео про те, чиї прогнози щодо штучного інтелекту є більш точними: Марка Цукерберга чи Ілона Маска. Яким же буде майбутнє людства після появи справжнього ШІ?

 • Відео
  Штучний інтелект: майбутнє, зміни, нові професії

  Які нові ролі знадобляться бізнесу, що хоче використовувати штучний інтелект? Що допоможе подивитись на машину не як на загрозу, а як на один з найбільших здобутків людства?

 • Відео
  Наука і креативність

  Яким буде майбутнє науки, якщо вона залишатиметься «грою для обраних»? Чим мистецтво може бути корисним науці? Про це розмірковує астроном Мішель Таллер у короткому відео.

 • Відео
  Гнучке мислення для нових ідей

  Придумати оригінальну ідею буває досить складно - бо наш мозок має чимало фільтрів та упереджень, які перешкоджають креативному процесу. Фізик-теоретик Леонард Млодінов розповідає, як можна подолати ці проблеми і допомогти собі створити щось нове й незвичне.

 • Відео
  kmbs VISION meetings: Майк Бутчер

  На зустрічі у межах проекту kmbs VISION meetings головний редактор TechCrunch Майк Бутчер розповів про майбутнє блокчейну, онлайн-освіти та справжнє значення біткоїну. Пропонуємо відеозапис цієї події.

 • Відео
  Невизначеність як шлях до креативності

  Ми за будь-яку ціну уникаємо невизначеності, бо наш мозок вважає її небезпечною. Проте творчість народжується там, де немає повного знання і впевненості. Як подолати бар‘єри сприйняття? Про це розмірковує відомий нейробіолог Бо Лотто.

 • Відео
  Формування замість адаптації

  Як варто діяти бізнесу в умовах невизначеності? Якої пастки потрібно стерегтись? Про це розповідає у короткому відео Джон Хейгл, засновник і лідер центра стратегічних досліджень компанії Deloitte.

 • Відео
  Джинні Рометті про довіру до нових технологій

  Генеральний директор компанії IBM розповіла про пристрасть до роботи, про те, як штучний інтелект та інші технології впливатимуть на наше життя, а також про зміни, що чекають на бізнес.

 • Відео
  Співпраця і «дилема в‘язня»

  На що сьогодні потрібно звертати увагу бізнесу, формуючи стратегію? Чим може бути корисною «дилема в‘язня» для цього процесу? Про це розповідає у короткому відео Баррі Нелбафф, професор Єльської школи менеджменту та експерт в області теорії ігор і стратегічного мислення.

 • Відео
  Мартін Рівз про біологічне мислення в бізнесі

  Які властивості мають сталі, довготривалі системи? Чому бізнес може повчитись у імунної системи людини? Про це розмірковує керівник BCG Henderson Institute та виконавчий директор нью-йоркського офісу Boston Consulting Group Мартін Рівз у TED-відео.

 • Відео
  Як помічати те, чого не бачать інші

  Видатні підприємці вміють розпізнавати те, що інші випускають з поля зору. Як навчитись звертати увагу на незвичне й бачити більше? Про це розповідає викладач менеджменту Стенфордської бізнес-школи Емі Вілкінсон.

 • Відео
  Відповідальність за зміни

  Про кліматичні виклики, про те, як змінювати світ, розповів у Стенфордській бізнес-школі Том Стеєр, засновник і президент організації NextGen America, у минулому - засновник та керуючий партнер інвестиційної компанії Farallon Capital.

 • Відео
  Джеймс Даймон про конкуренцію та бюрократію

  Президент та голова ради директорів JPMorgan Chase розповів у Стенфордській бізнес-школі про своє розуміння лідерства, про бюрократію, що вбиває, про криптовалюту та багато іншого.

 • Відео
  Арун Сундарараджан про капіталізм натовпу

  Які сфери може зачепити шерингова економіка у майбутньому? І як вона змінює моделі працевлаштування? Про це розповів професор Нью-Йоркського університету Арун Сундарараджан під час виступу в компанії Google.

 • Відео
  kmbs VISION meetings: Ярон Брук

  На зустрічі у межах проекту kmbs VISION meetings президент Інституту Айн Ренд поділився думками про ідеальну роль держави, про справжнє втілення капіталізму й небезпеку соціалізму. Пропонуємо відеозапис цієї події.

 • Відео
  Цінність платформ

  Що продають компанії, які використовують бізнес-модель платформи? Хто створює цінність, яку вони пропонують? Про це й багато іншого – у виступі Маршалла ван Альстайна, голови кафедри інформаційних систем Бостонського університету.

 • Відео
  kmbs VISION meetings: Омар Хатамле

  Екс-керівник відділу інновацій NASA та директор космічної навчальної програми Міжнародного космічного університету - про штучний інтелект, інновації у великих компаніях та багато іншого. Пропонуємо відео з першої події kmbs VISION meetings.

 • Відео
  kmbs CHANGE talks: Геннадій Зубко про державну службу та реформи

  На зустрічі з учасниками MBA-програм kmbs Геннадій Зубко розповів про поточний стан впровадження реформ і співпрацю з міжнародними інституціями, про енергоефективність та перехід на європейські стандарти.