Кент Тірі про унікальну корпоративну культуру

Генеральний директор компанії DaVita HealthCare Partners розповів у Стенфордській бізнес-школі про те, як будувати сильну корпоративну культуру, у якій організація - це у першу чергу спільнота, а не бізнес.

 

 

 

 

Ось деякі цитати з виступу Кента Тірі:

- Ми помітили, що у племен, поселень, армії - тобто там, де сильне відчуття команди -  є спільна мова. Мова й ритуали мають велике значення. І ми вирішили: якщо хочемо бути справжньою спільнотою, то мусимо мати й атрибути спільнот.

- Ми використовуємо слово спільнота, а не родина, бо назвати сім'єю 65 тис. людей у 12 країнах було б некоректно. Це була б недоречна метафора, а ми дуже серйозно ставимось до метафор. Вони допомагають приймати рішення, підказують людям, як потрібно себе поводити, - а значить, метафори повинні бути справжніми, мати реальний сенс.

- Лідери - це ті, хто ведуть за собою, незалежно від місця, де знаходяться, посади, яку займають. Вони не чекають на правильний час для того, щоб бути лідерами.

 

 
Метафори допомагають приймати рішення - тому вони повинні бути справжніми

 

- Коли мова заходить про цінності, для лідера важлива не віра, а практика. Адже можна вірити у чесність, командну роботу тощо - але не жити у відповідності з цими принципами. Навіть якщо не порушувати цінності, це не означає жити ними. Прожити місяць без брехні - не означає жити чесно. Жити чесно - це казати правду, навіть коли це болісно чи соромно. Не звинувачувати когось у тому, чого він не робив, - це не означає жити відповідально. Жити відповідально - це визнати у глибині душі, що ви були у чомусь неправі, навіть якщо ніхто не звинувачує вас.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Аріанна Хаффінгтон: інформація vs мудрість

Індра Нуйї та Даг МакМіллан про організаційні зміни

Рене Джеймс про толерантність до ризику та лідерство

Коментарі