Мері Барра: можливості й виклики майбутнього

Голова ради директорів та генеральний директор  General Motors розповіла у Стенфордській бізнес-школі про те, як досягати результатів, не втрачаючи мотивації, про майбутнє та про задоволення від роботи.  

 

 

Деякі цитати Мері Барра:

- Ми вважаємо, що одна з найбільших можливостей, які з'явились на нашому ринку, - це автомобілі з автономним керуванням.

- Я не думаю, що хтось знає - що буде за 10 чи 20 років. Але я роблю усе, щоб General Motors була на чолі трансформацій. Це означає не тільки ефективно використовувати наявні ресурси й компетенції для виготовлення машин, але й фокусуватись на клієнті. Не просто виробляти машини - а думати про те, як розв'язати реальні проблеми користувача, як зробити світ кращим.

- Як діяти під час кризи? Робити те, що правильно для клієнта, бути прозорими, а також вчинити кроки (усі, що у вашій силі), щоб подібна ситуація не повторилась.

- Життя занадто коротке, щоб працювати на компанію, яку ви не любите, або бути на посаді, яка вам не подобається. Звичайно, інколи робота - це робота, її потрібно виконувати, і не кожен день може бути хорошим. Але якщо протягом півроку або року ви відчуваєте, що вам це не подобається, що вас це не наповнює енергією, - напевно, вам потрібно шукати щось інше.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Як перемогти в епоху невизначеності?

Конкуренція, експорт і мрії

Стратегічна майстерність

Коментарі