Метт Абрахамс про техніки комунікації

Викладач Стенфордської школи бізнесу, фахівець зі стратегічних комунікацій Метт Абрахамс розповідає про те, як зробити свої публічні виступи ефективними, подолати хвилювання і навчитись допомагати аудиторії почуватися комфортно.

 

 

 

Деякі цитати Метта Абрахамса:

- Насправді у житті спонтанні виступи трапляються набагато частіше, ніж заплановані. Тому, щоб стати ефективним комунікатором, треба вміти і те, й інше.

- Перш за все, потрібно навчитись тримати своє хвилювання під контролем. За статистикою, 85% людей відчувають дискомфорт, коли мають виступати публічно. І, на мою думку, решта 15% брешуть. Завжди знайдеться ситуація, у якій навіть вони відчують хвилювання перед виступом. У нещодавньому опитуванні людей просили назвати свої найсильніші страхи. У списку топ-5 страхів, поряд зі страхом стати жертвою терористичної атаки, був і страх публічного виступу. На щастя, його можна навчитись контролювати.

 

 

 
Найважливіше завдання комунікатора - у будь-якій ситуації, запланованій чи спонтанній, допомогти аудиторії почуватися комфортно

 

 

- Хвилювання - це не погано, воно дає нам енергію, допомагає сфокусуватись, дає нам зрозуміти: те, що ми робимо, є важливим. Проте якщо хвилювання занадто багато, аудиторія помітить це і почне відчувати дискомфорт. А найважливіше завдання комунікатора - у будь-якій ситуації, запланованій чи спонтанній, допомогти аудиторії почуватися комфортно.

- Тільки якщо аудиторія відчуває себе комфортно, вона може справді почути ваше повідомлення. При цьому сам меседж необов'язково має бути приємним для публіки, він може бути жорстким. Але аудиторії потрібно створити умови, щоб вона могла сприйняти це повідомлення.

- Коли ви тільки починаєте хвилюватись, не треба розкручувати цю спіраль, хвилюючись через те, що ви хвилюєтесь. Натомість варто прийняти це як факт і сказати собі: "Так, я хвилююсь - бо маю зробити щось важливе для себе. І це нормально - 85% людей відчувають те саме." Цей простий крок допомагає зупинити зростаючу хвилю переживання.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Пастка мовчання: як і що говорити про бізнес в епоху «післяправди»

Впливові історії: взаємодія для змін

Штурвал для розмови

Коментарі