Шеріл Сандберг: глобальна мрія та короткостроковий план

Головний операційний директор Facebook розповіла у Стенфордській бізнес-школі про те, як планувати свою кар'єру та переходити з однієї сфери до іншої, а також про те, чому варто повчитись у дітей.

 

 

Деякі думки Шеріл Сандберг:

- Коли мова йде про планування кар'єри, я впевнена: не варто будувати пряму лінію. Я гарантую: той, хто вже точно знає, що робитиме у наступні 30 років, згодом знудиться. Крім того, багато речей, які змінять наше життя у майбутньому, ще не з'явились. Наприклад, коли я закінчувала коледж, ще не було інтернету - а зараз я працюю у Facebook.

Отже, моя порада: потрібно мати довгострокову мрію та короткостроковий план. Причому короткостроковий план - це не про те, чого ви хочете досягти. Це про те, чого ви допоможете досягти іншим та чого ви навчитесь.

- У багатьох з нас є список критеріїв, яким має відповідати наша робота. Коли мене взяли до Google, мені здавалось, що це неправильне місце. Адже окрім того, що мені подобалась компанія, воно не задовольняло жодному з моїх критеріїв.

 

 

 
Короткостроковий план - це не про те, чого ви хочете досягти. Це про те, чого ви допоможете досягти іншим та чого ви навчитесь

 

 

Я показала свій список Еріку Шмідту, і він сказав: "Google - це космічний корабель. Коли тобі пропонують сісти на космічний корабель, ти не запитуєш, яке у мене місце, а просто сідаєш".

- Коли люди змінюють кар'єру (скажімо, йдуть з юристів у маркетинг), вони часто роблять поширену помилку: відмовляються, тому що їм пропонують посаду на три рівні нижче, аніж у них була. Але якщо ви плануєте пропрацювати у новій сфері ще 40 років, то яка різниця, з чого починати? Посади, які я спочатку займала і в Google, і в Facebook, були нижчі, ніж будь-які з моїх посад. Але вони стали для мене найбільшими можливостями. 

- Варто запитувати себе: що б ви робили, якби не боялись? Але також потрібно запитати себе: а чому саме це?

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Ерік Шмідт про технології, плани та сенс

Що дає бізнес-освіта?

Аркадій Вершебенюк про бізнес-модель Uber та шерінгову економіку

Коментарі