Генрі Полсон про кар'єру та життя поза нею

Колишній міністр фінансів США та екс-голова ради директорів Goldman Sachs розповів у Стенфордській бізнес-школі про те, як будував свою кар’єру, та про те, що вважає найголовнішим у житті й роботі.

 

 

Деякі думки Генрі Полсона:

- Я дуже підозріло ставлюсь до «кар'єрних інженерів» - людей, які планують і раціонально оцінюють кожен свій крок. Коли я працював у Goldman Sachs, то знав - хочу спілкуватись із клієнтами. Тому відхилив чимало вигідних пропозицій щодо підвищення. А те, що управління може приносити мені задоволення – взагалі стало для мене сюрпризом.

- Якби я прийшов до Goldman Sachs з думкою: «я хочу керувати цією компанією» - навряд чи у мене щось би вийшло. Натомість я завжди фокусувався на тому, що я робив, на тому, що було прямо переді мною, насолоджувався цим, вчився і зростав.

 

 

 
Якщо ви почуваєте себе добре, тільки коли багато працюєте - ви неодмінно програєте

 

 

- Усім своїм працівникам, хто коли-небудь приходив до мене за порадою, я казав: компанія не повинна вирішувати за вас, скільки годин на тиждень вам працювати. Ви маєте управляти своїм життям власноруч. Люди часто витрачають забагато часу на кар'єру і замало - на свою родину. Якщо ви почуваєте себе добре, тільки коли багато працюєте - ви неодмінно програєте. Бо завжди знайдеться хтось, хто працюватиме більше за вас.

- Я знаю чимало людей, які не досягли приголомшливого успіху в кар'єрі, але є дуже щасливими. Але не знаю жодного, хто сказав би: «у мене є тільки кар'єра, і я щасливий, бо не маю сім'ї й життя поза роботою».

- Найголовніше - це міжособистісні стосунки. Досягти будь-чого неможливо, не вміючи будувати відносини з іншими.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

В'ячеслав Геращенко: "У нашого суспільства - шалені перспективи"

Вічні студенти

Шеріл Сандберг: глобальна мрія та короткостроковий план

Коментарі