Як помічати те, чого не бачать інші

Видатні підприємці вміють розпізнавати те, що інші випускають з поля зору. Як навчитись звертати увагу на незвичне й бачити більше, ніж зазвичай? Про це розповідає викладач менеджменту Стенфордської бізнес-школи Емі Вілкінсон.

 

 

Ось деякі тези з відео:

Чимало досліджень показують, що наше око вихоплює різні незвичні речі, коли ми виходимо з дому, їдемо на роботу, йдемо пішки. Але більшість з нас не затримується на такому об‘єкті – бо ми знаходимось у рутині, живемо звичним життям.

Підприємці ж, навпаки, схильні хапатись за те незвичне, що бачать. Вони зупиняються, роздивляються, ставлять запитання.

На фінансових ринках, якщо ти вмієш помічати сигнали та швидко реагувати на них, ти можеш заробити чимало грошей. У підприємницькому середовищі, помітивши аномалію та звернувши на неї увагу, пішовши за нею, можна отримати хороший результат.  

Якщо ви хочете опанувати це вміння, потрібно постійно бути напоготові. Також можна практикуватись: подивитись, як щось працює, і запитати себе, чому це там працює? Які фундаментальні принципи дозволяють цьому працювати? Знайшовши відповідь, можна застосувати побачене у якійсь іншій сфері.

Говард Шульц не винайшов культуру кави. Коли він був на конференції в Італії, то побачив, як місцеві мешканці на шляху з дому до офісу зупиняються, щоб купити каву. Так народилась ідея Starbucks – стати цим «третім місцем», куди заходять люди.

Втім, це не було простим копіюванням. Перша спроба створити «італійську кав‘ярню» у Сіетлі (з оперною музикою й офіціантами у краватках) провалилась. Шульц експериментував далі – та прийшов до того вигляду Starbucks, який нам відомий: де ти можеш працювати, розмовляти з друзями.

Деякі ідеї можна позичати з інших географічних локацій, з інших сфер бізнесу. А ще деякі – з іншого часу.

 

 

 
Ахіллесова п‘ята управлінців – те, що вони часто вважають себе експертами у певній сфері. І, як наслідок, перестають ставити собі запитання

 

 

Видатні підприємці дивляться на можливості, як архітектори. Архітектор шукає порожнє місце – і починає будувати знизу вгору. Так і підприємці – шукають проблему чи завдання і починають створювати розв‘язок. Скажімо, Tesla вирішує завдання екологічного транспортування, SpaceX – завдання забезпечити життя на інших планетах. Ілон Маск мислить, як архітектор, – будує шматок за шматком, знизу вгору.

Ще один спосіб мислити, як підприємець, - стати інтегратором: тим, хто вміє складати разом речі, які раніше ніколи не поєднувались, змішувати концепти. Інколи це працює, інколи – не спрацьовує, а інколи – створює фантастичні можливості.

Ахіллесова п‘ята управлінців – те, що вони часто вважають себе експертами у певній сфері. І, як наслідок, перестають ставити собі запитання. А це дуже небезпечно.

Допитливість – це те, що розблоковує наше вміння помічати можливості. Кожен з мас може тренувати свою допитливість: ставити запитання і продовжувати вірити, що ми здатні вчитись новому й робити нові відкриття щодня.

 

Також вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Свобода мислити й зростати

Джеффрі Петті: «Бути підприємцем - означає робити щось по-новому вже сьогодні»

Омар Хатамле про інновації та майбутнє

Коментарі