Аріанна Хаффінгтон: інформація vs мудрість

Легенда медіа-світу та засновниця сайту The Huffington Post Аріанна Хаффінгтон розповіла у Стенфордській бізнес-школі про створення свого бізнесу, а також про внутрішні сумніви, великі рішення та самовідновлення.

 

 

 

 

 

Декілька тез Аріанни Хаффінгтон:

- Моя мати любила казати, що поразка - це не протилежність успіху, а крок до нього. Я дуже люблю цю цитату.

- Мені здається, що у політиці, як і в будь-якій сфері нашого життя сьогодні нам найбільше не вистачає мудрості. Ми потопаємо в інформації, але зголодніли за мудрістю. Тому зараз мене найбільше цікавить, як люди можуть відновити зв'язок з мудрішою частиною себе. Якщо цього не зробити, ми так і будемо приймати рішення "на поверхні". І, як результат, втрачати можливості придумати видатні, великі ідеї.

 

 
Найбільш віральний контент - в якому йдеться про рішення

 

- Життя у форматі 24/7 не припиниться. Навіть якщо ви не сидите на сайтах новин цілодобово, у вас все одно є сторінка на Facebook чи акаунт на Instagram. Це вже стало природним для нашого життя. І тому дуже важливо встановити свої границі. Не треба боятись упустити що-небудь, інакше, зрештою, ви втрачатимете власне життя.

- Якби я запускала The Huffington Post сьогодні, у нас би не було сайту. Зараз  усе крутиться навколо соціальних медіа. Ми залишились успішними, у першу чергу, тому, що вчасно змінили свою стратегію.

- Вважається, що віральним стає контент на кшталт котиків на скейтборді. Ми ж бачимо, що найбільш віральний контент - в якому йдеться про рішення.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали: 

Клейтон Крістенсен: як оцінити своє життя? 

Стратегія та продаж: як привести до спільного знаменника 

Дуг Паркер: мислення в стилі стартапу

Коментарі