Ірвін Джонсон: як стати підприємцем

Зірка НБА Ірвін Джонсон після закінчення спортивної кар'єри зумів реалізувати себе у новій ролі. Він заснував компанію Magic Johnson Enterprises, до якої входять рекламний бізнес, мережа кінотеатрів, кіностудія, і наразі є її генеральним директором. Ірвін Джонсон розказав про власні принципи управління та життєву філософію у Стенфордській бізнес-школі.

 

 

 

Деякі думки з виступу Ірвіна Джонсона:

- Одні й ті самі принципи працюють для гравця в баскетбол та генерального директора: фокус, стратегія, дисципліна.

- Джонсон хотів бути підприємцем, проте зрозумів - ті якості, що зробили його видатним гравцем, не допомогли б стати великим управлінцем. Тому він вивів своє его "за межі гри" і почав шукати інструкцій - зустрівся з 20 успішними людьми. "Я зробив експертів у бізнесі своїми менторами, а потім - втілив у життя те, про що дізнався від них", - сказав Джонсон.

- Отримати фінансування колишньому баскетбольному гравцю вдалось лише з п‘ятої спроби. «Вам неодмінно відмовлятимуть, - каже він. – Комусь не сподобається ваш бізнес-план. Проте якщо ви зробили своє «домашнє завдання», провели дослідження і вірите, що маєте хороші шанси на успіх, варто продовжувати.»

- На думку Джонсона, для підприємця важливо вміти швидко сказати собі: «Я можу підлаштуватись під те, що відбувається на ринку сьогодні. Я можу змінити свій бізнес таким чином, щоб він все ж продовжував працювати» - і зробити це.

- Найкращий спосіб отримати цікаві інсайти – наймати людей, керуючись принципом різноманіття.

 

Також Вам можуть бути цікавими такі матеріали:

Дані та довіра 

Прості правила для складного світу 

Аріанна Хаффінгтон: інформація vs мудрість

Коментарі